Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Матеріальне становище українців погіршилося

Автор:

|

Лютий 14, 2022

|

Рубрика:

Матеріальне становище українців погіршилося
Без субсидій пенсіонери не виживуть

52,8 % громадян України зазначили, що за останній рік матеріальне становище їхньої сім’ї погіршилося. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 28 до 31 січня ц. р. За даними опитування, не більш ніж третина респондентів (38,5 %) відповіли, що матеріальне становище їхньої родини не змінилося, а 7,8 % вважають, що воно покращилося.
Більшість опитаних (52,9 %) вважають, що президент та уряд не здатні знайти ефективні рішення для подолання економічних проблем, третина респондентів (32,6 %) дотримуються думки, що президент та уряд частково ефективні у вирішенні економічних проблем, а 8,4 % опитаних — що президент та уряд таки знаходять ефективні рішення для подолання економічних проблем.
Головними причинами економічних проблем в Україні опитані найчастіше називають некомпетентність влади (37,2 %) і високий рівень корупції (34,3 %). Ще 11,8 % опитаних головною причиною економічних проблем вважають війну на сході України, а 5,9 % — пандемію коронавірусу.
Дослідження проводили методом телефонного опитування. Опитали 1 206 респондентів віком від 18 років у всіх реґіонах України, за винятком та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та Криму за вибіркою, що представляє доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,9 % із ймовірністю 0,95.
Як повідомляв «Міст», непотизм перешкоджає ефективному управлінню Україною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply