Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Квартира-рекордсменка в Києві

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

Квартира-рекордсменка в Києві

Найдорожчою квартирою в українській столиці, виставленою на продаж, є апартаменти площею 224 кв. м. на 16-му поверсі елітного будинку на вулиці Драгомирова вартістю 35 млн USD. За словами експертів, це — абсолютний ціновий рекорд Києва.
Головна цінність об’єкта — інтер’єр. Кімнати помешкання схожі на приміщення сучасного музею. Картини на стінах, вишукані меблі й навіть обробка золотом — усе, як у найкращих елітних виставкових залах. Тут навіть у ванній висить люстра в стилі ампір, немов у царському палаці.
Попри всю розкіш апартаментів ріелтори сумніваються, що власникові цих квадратних метрів удасться продати їх за вказану суму, оскільки, якщо людина купує квартиру за 35 мільйонів, то весь інтер’єр там має бути індивідуальним. Варто зазначити, що за ці гроші в Греції можна було би купити чотири острови по 500 га кожен, п’ять двоповерхових особняків по 150-200 кв. м – у Лондоні, у районі Гайд-парку, шість чотирикімнатних квартир по 220 кв. м на Мангеттені в районі Центрального парку або одну п’ятикімнатну квартиру площею 150 кв. м на вулиці Тверській у Москві з вікнами на Красну площу.
Друге місце в рейтинґу найдорожчих помешкань Києва посідає двокімнатна квартира на вулиці Звіринецькій, яка коштує втричі менше за лідера, — 11 млн USD. Третя позиція належить апартаментам площею 500 кв. м на вулиці Інститутській за ціною 7,8 млн USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply