Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Kreisel збудує на Львівщині завод будівельних сумішей

Автор:

|

Вересень 03, 2021

|

Рубрика:

Kreisel збудує на Львівщині завод будівельних сумішей
Відкриття будівництва майбутнього заводу

Заклали наріжний камінь у будівництво нового заводу німецької компанії Kreisel. Виробництво сухих будівельних сумішей постане у с. Піски, на території Щирецької об’єднаної територіальної громади, і стане найбільшим підприємством німецької компанії у всій Східній Європі. Завершити будівництво планують до кінця наступного року.
Це вже не перша інвестиція в Україну одного з провідних європейських виробників будівельних сумішей. 2008-го німецька фірма відкрила завод у м. Фастів на Київщині. За п’ять років інвестор вклав у це виробництво понад 5 млн EUR. Продукцію, яку виробляють на Київщині, крім українського ринку, поставляють також у Молдову та Грузію.
На Львівщині планують запустити масштабніші об’єми, і Kreisel планує вкласти в запуск виробництва понад 10 млн EUR. «Я дуже щасливий що це станеться на Львівщині, адже бізнес Kreisel в Україні починався саме з Львівщини. Компанія має у Польщі шість заводів і ще далекого 1995 року продукція Kreisel потрапила на Захід України з Польщі», — розповів Андрій Бойко, директор українського представництва німецької компанії.
Як зауважив Олександр Маркус, голова правління Німецько-української промислово-торговельної палати, така інвестиція свідчить про вдалу перспективу подальшої економічної співпраці між Україною й Європейським Союзом (ЄС). «Дуже радий, що у компанії Kreisel вирішили і сказали: «Ми починаємо і зробимо це в Україні». Це дуже добре, але треба більше таких проєктів», — зазначив він.
Повноцінно завод запрацює навесні 2023-го. На території в 5 га, яку компанія взяла в оренду на 49 років, розгорнуть сучасне виробництво, укомплектоване технікою й обладнанням з Європи. Представники компанії наголосили, що виробництво працюватиме за високими стандартами екологічних норм ЄС, а працівники матимуть усі соціальні гарантії відповідно до трудового законодавства.
«Сьогодні Україну треба демонструвати світу як країну успіху, як країну, здатну забезпечити розвиток бізнесу й ми надзвичайно вдячні за те, що проєкт, коріння якого сягає у 2017-2018 рр., знайшов логічне завершення», — підсумував Олег Синютка, колишній голова Львівської обласної державної адміністрації, а тепер — народний депутат України.
Як повідомляв «Міст», Німеччина «переманює» українських будівельників із Литви.

Андріан Марчук, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply