Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Конкурент GE відкрив представництво в Україні

Автор:

|

Липень 12, 2018

|

Рубрика:

Конкурент GE відкрив представництво в Україні


Французька Alstom, один зі світових лідерів з виробництва залізничного рухомого складу і головний конкурент американської компанії General Eltctric, відкрила своє представництво в Києві. Представником Alstom в Україні став Вадим Павленко. Він буде відповідати за налагодження зв’язків із основними українськими зацікавленими сторонами в сфері економіки та залізниць для того, щоб визначити потреби місцевого залізничного ринку, пропонувати відповідні транспортні рішення і розглядати потенційні партнерства в країні.
Вадим Павленко перебуватиме в підпорядкуванні директора Alstom з продажу та розвитку бізнесу в РП та Україні. Рішення про відкриття київського офісу було прийнято за результатами поїздки делегації Alstom до Києва в квітні ц. р.
«Компанія Alstom рада вийти на український ринок. Ми прагнемо розвивати діяльність в Україні та вибудовувати партнерські взаємини з місцевою промисловістю на благо економічного розвитку України. Ми впевнені, що наше ноу-гау в залізничному секторі, досвід міжнародних партнерств по всьому світу і знання ринку залізних доріг з колією 1520 мм, особливо в Казахстані й Азербайджані, допоможуть нам задовольнити потреби Української залізниці», — повідомив Жан-Лука Ербаччі, старший віце-президент компанії Alstom в Європі. Нагадаємо, що в Alstom розробляють проект із виробництва електровозів для України та Грузії зі загальним ринком у 350 локомотивів до 2025 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply