Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

KFC підкорює українські території

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

KFC підкорює українські території

Третя за розмірами мережа ресторанів швидкого харчування у світі Kentucky Fried Chicken (KFC) повідомила, що впродовж п’яти років має намір запустити 100 нових ресторанів в Україні. Причому буде активно використана франчайзингова схема, яка широко застосовується як самою компанією, так і її конкурентами.

За даними Донецької торгово-промислової палати, у 2014-2016 рр. корпорація планує відкрити мінімум вісім закладів KFC у Донецьку. Перший ресторан KFC в Україні був запущений у грудні минулого року в Києві. Відтоді в столиці з’явилося ще два заклади цієї мережі.
13 вересня відкрився найбільший KFC Drive в Європі. Про плани вийти в Україну повідомляли й інші харчові гіганти, але жоден із них поки що не зміг домовитися з партнерами. Так, ще на початку 2012-го мав прийняти відвідувачів перший заклад Subway, перемовини також вели Starbucks, Burger King, Dunkin Donuts і Vogue-cafe.
За інформацією Сергія Матвієнка, співвласника «ФМ Групп», яка співпрацює з KFC, підрахунки продемонстрували, що інвестиції при роботі з KFC поверталися за п’ять-шість років, але компанія звикла до вищої рентабельності «Кращий термін можуть собі дозволити лише ті, у кого є довгі гроші, швидше за все, це – не українські компанії», – пояснив п. Матвієнко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply