Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Енергосистему України вдалося стабілізувати

Автор:

|

Листопад 30, 2022

|

Рубрика:

Енергосистему України вдалося стабілізувати

Важка ситуація з енергопостачанням після масивних атак росіян зберігається загалом у 17 реґіонах і столиці України. Особливо важко Одещині, Вінниччині та Тернопільщині. У Херсоні відкрили спеціальні пункти незламності. Поки налагоджують електропостачання місті, люди можуть підзарядити телефони, зігрітися, випити чаю та отримати допомогу. Розгорнули там зв’язок, встановили системи Starlink.
«На жаль, Російська Федерація (РФ) продовжує завдавати ракетні удари по цивільній критичній інфраструктурі України, воюючи проти цивільного населення та позбавляючи його під час зими світла, водопостачання, тепла та зв’язку. Підчас найбільшої атаки за весь час війни 15 листопада РФ випустила по українських містах близько 100 ракет. Майже половина української енергетичної системи виведена з ладу», — розповів Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України, на спільному брифінгу з Валдісом Домбровскісом, віцепрезидентом Європейської комісії, у Києві.
Він додав, що в цих умовах Україна потребує додаткової підтримки від європейських партнерів як у сфері енергетики, постачання додаткового обладнання, так і додаткових фінансових ресурсів для закупівлі додаткових обсягів газу, а також для більшої підтримки енергетичного сектору. Вимикання електроенергії зараз відбувається за графіком. «Споживайте електроенергію помірно! Це ваша підтримка енергетичного фронту», — закликали в компанії «Київські електромережі».
Як повідомляв «Міст», в Україні — критична ситуація а енергетиці.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply