Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Економічне зростання ось-ось поновиться?

Автор:

|

Вересень 17, 2015

|

Рубрика:

Економічне зростання ось-ось поновиться?

Економічне зростання

Петро Порошенко на засіданні Кабінету міністрів заявив, що економічне зростання ось-ось поновиться. За словами Президента, статистичні дані останніх двох місяців дають підстави сподіватися на те, що «інфляція поступово піде на спад, зростання цін зупиниться і ніякої гіперінфляції, яку нам прогнозували, не буде».
Він також заявив, що зростання депозитів у гривні за останні місяці майже на 4 % свідчить про обнадійливу тенденцію в банківській сфері. «Ціною колосальних зусиль вдалося врятувати гривню та поліпшити платіжний і торговий баланси, які тепер уже позитивні, забезпечити зараз зростання депозитів у гривні майже на 4 %, що є свідченням обнадійливих тенденцій у банківській сфері», — сказав п. Порошенко.
Глава держави наголосив на тому, що важливу роль у стабілізації фінансової ситуації в Україні зіграла реструктуризація зовнішніх боргів перед приватними кредиторами. Петро Порошенко нагадав про те, що ще на початку року золотовалютні резерви країни становили 5 млрд USD, а зараз це число зросло до 13 млрд USD. Курс гривні вдалося стабілізувати на рівні 22 грн за 1 USD. Однак, за даними Держстату, у квітні-червні ц. р. реальний валовий внутрішній продукт скоротився на 14,7 % порівняно з аналогічним періодом 2014-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply