Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Чеська компанія викупила в росіян три українські заводи

Автор:

|

Липень 12, 2018

|

Рубрика:

Чеська компанія викупила в росіян три українські заводи

Чеська компанія Sweetondale придбала у російської «Техноніколь» три заводи будівельних матеріалів — один із виробництва мінеральної теплоізоляції в Черкасах та два з виробництва полімерної ізоляції та бітумно-полімерних матеріалів у Кам’янському на Дніпропетровщині.
Новий інвестор планує вкласти 3,5 млн EUR у модернізацію черкаського заводу «Техно». Про це повідомив Тихомир Лілович, виконавчий директор Sweetondale. «Особливий акцент буде зроблений на поліпшення якості продукції, що випускається, та збільшенні виробництва. До кінця 2018-го заплановано наростити обсяги виробництва до 1,5 млн куб. м мінеральної теплоізоляції», — запевнив він.
Дотепер частка підприємства на українському ринку мінеральної теплоізоляції становила 41 %. Інвестиції дозволять наростити виробництво на 10-15 %. Загальний обсяг ринку 2017 року склав 215 тис. т мінеральної теплоізоляції, 2018-го зросте до 230 тис. т. Ціни на мінеральну вату за рік зросли на 5-7 %.
Завод «Техно» заснований 2007 року. За даними Державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, 99 % підприємства належить комерційному товариству «Світондейл ЦЗ С. Р. О.» (Чехія). Кінцевим бенефіціаром є Гарі-Алан Штерн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply