Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

40 тис. гривень – такою зарплатою зможе похизуватись директор Державного бюро розслідувань

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

40 тис. гривень – такою зарплатою зможе похизуватись директор Державного бюро розслідувань

main

Слідчі Держбюро розслідувань будуть отримувати зарплату від 22 тисяч гривень, а директор за свою роботу матиме 40 тис. Про це повідомила замісник міністра юстиції Наталія Севастьянова.

Чиновник розповіла: «Директор бюро, наприклад, буде заробляти близько 40 тис. гривень, а самий простий слідчий – від 22 тисяч».

Заступник міністра також пояснила, що Держбюро розслідувань забере функції розслідування у прокурорів і буде працювати над всіма іншими категоріями кримінальних проваджень, що стосуватимуться чиновників І-ІІІ категорії.

Нагадуємо, що Державне бюро розслідувань – це новий правоохоронний орган України, що створений відносно не давно (повноцінна робота розпочнеться з 1 січня 2017 року). Ідеологією відомства є боротьба з криміналом, у якому фігурують правоохоронці, судді, високопосадовці (від начальників главку до міністра).

Для порівняння середня зарплата в Україні за січень 2016 року становить 4362 гривні. Це на 17% менше ніж у 2015 році. Тому на нових слідчих покладають великі надії, як у міністерстві юстиції, так і в суспільстві загалом. Вважається, що відносно висока заробітна плата повинна стимулювати до ефективних розслідувань корупційних схем та унеможливити хабарництво у самому Держбюро розслідувань.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply