Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Звинувачення заступнику голови Меджлісу посилили

Автор:

|

Жовтень 09, 2021

|

Рубрика:

Звинувачення заступнику голови Меджлісу посилили
Наріман Джелял

Окупаційне управління Федеральної служби безпеки РФ перекваліфікувало справу Нарімана Джеляла, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу на більш тяжке обвинувачення. Про це повідомив Микола Полозов, його адвокат.
За його словами, тепер п. Джелялу інкримінують не пособництво у вчиненні диверсії, а безпосереднє скоєння диверсії. За новою статтею, активісту загрожує до 15 років в’язниці. Правник розповів, що після висунутого звинувачення російські слідчі допитали його підопічного, та він скористався правом не давати жодних свідчень.
Однак Наріман Джелял має намір продовжувати боротьбу доступними в ув’язненні способами. «Я був готовий до такого розвитку подій і за прикладом старших братів не маю наміру відступати від власних переконань! Буду продовжувати боротьбу доступними мені тут в ув’язненні способами, — заявив він. — Під час обшуку в моєму будинку співробітник, який його проводив, між іншим сказав: «Ваша зброя — слово. А це набагато небезпечніше». Тож моя «зброя» зі мною».
За словами п. Джеляла, його арешт відразу після повернення з інавгурації Кримської платформи доводить мстивий характер російської влади. «Вона, як і раніше, демонструє готовність виганяти, ізолювати людей, які продовжують відкриту боротьбу за демократичні цінності і свободи, в ім’я інтересів свого народу і держави», — пояснив він. — Мій народе! Не вірте лицемірним викривачам, які будуть умовляти, що жертва насильства сама винна в насильстві над нею! Вони скажуть, що я сам «наривався», що якби сидів тихо, був би вдома зі сім’єю. Але нам не дозволено так поводитися. Нехай створене зі мною не вселяє в вас страх, а це ж одна з їхніх цілей».
Як повідомляв «Міст», Росія звинувачує Україну в «державному тероризмі».

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply