Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Звільнений під заставу

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Звільнений під заставу

В Австрії суд Відня постановив випустити українського олігарха Дмитра Фірташа з-за ґрат. Таке рішення австрійська Феміда ухвалила після того, як олігарх, чиї статки оцінюють сумою 2,4 млрд EUR, вніс заставу розміром 125 млн EUR. Таким чином, було оголошено, що п. Фірташ не має права покидати Австрію до завершення розгляду справи про його екстрадицію в США, де ФБР звинувачує його в організації міжнародної корупційної схеми. Дмитра Фірташа також зобов’язали залишатися у Відні й регулярно звітувати поліції про місце свого перебування та плани. 

Проте вже невдовзі кошти, внесені українським підприємцем Фірташем як застава за звільнення з в’язниці, були «заморожена» за підозрою у відмиванні грошей. Про це поінформувала Крістіна Зальцборн, представник земельного суду з карних справ Відня.
«Кошти були переказані на рахунок Верховного суду міста Відня. Банк повідомив про це підрозділ карної поліції, який спеціалізується на випадках відмивання коштів, — уточнила вона. — Таким чином, застава 125 млн EUR вважається невнесеною, тому Дмитро Фірташ досі перебуває під вартою». Однак у п’ятницю з’ясувалося, що гроші, внесені як заставу — «чисті». Увечері Дмитро Фрташ вийшов на волю. Як писав «Міст», українського олігарха заарештували в Австрії 13 березня на прохання ФБР.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply