Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Зникло 150 посилок зі США

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Зникло 150 посилок зі США

Загалом 150 пакунків зі Сполучених Штатів Америки не доїхало до своїх адресатів. Зі складу в Дублянах (Львівська область), де їх вивантажили, вони просто зникли. Люди, які не отримали пачок, – у розпачі, бо за них заплачено не одну сотню американських доларів.

Незадоволені таким інцидентом і відправники. До прикладу, Михайло із Чикаґо своїм рідним на Львівщину надіслав новорічний подарунок на суму 300 USD. Чоловік розповів, що пересилав речі цією компанією (її не називаємо з етичних міркувань. – Ред.) не один десяток разів. Від брата зі США Віра Караніна чекала на телевізор, котрий коштує 200 USD. «Донька, яка мала отримати цю посилку, зателефонувала мені й повідомила, що посилка йде на кінцеву станцію в Дубляни. Згодом її сповістили, що нашу пачку та багато інших викрадено», — розповіла п. Віра.
Місцеві працівники з інших фірм поінформували, що зі складу, який стоїть серед поля й не охороняється, поцупили 150 посилок із-за кордону. «Машина приїхала о 12-й ночі, вивантажилася. Десь близько третьої ночі приїхали вже злодії — бус і легкова автівка. Вони завантажилися. Якби не знали, що тут є склад із товарами, точно не їхали би. Правду кажучи, ми скільки років працюємо й не знали, що тут є склад», — розповіли вони.
Керівництво фірми відмовилося коментувати цю ситуацію. А Михайлові з Чикаґо на фірмі в США гроші за втрачені пакунки обіцяють повернути, як і всім постраждалим. Однак лише по 60 USD кожному.
«Єдиний нюанс полягає у вартості посилок, тобто, згідно з якою ціною посилку відправляли, як її оцінили та як її потім оплатили. Відповідно мають рахувати відшкодування збитків», — зазначив правозахисник Олексій Вєренцов.
P.S. Не звертайтеся до сумнівних компаній. Користуйтеся послугами корпорації «Міст», де такі випадки — абсолютно неможливі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply