Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Журналісти «Інтера» листувалися з російськими окупантами

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

Журналісти «Інтера» листувалися з російськими окупантами

Інтер

Українські гакери зламали пошту Тетяни Єгорової, співробітниці так званого міністерства державної безпеки терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР), і виявили у неї листування з російським журналістом Леонідом Муравйовим, а також співробітниками українських каналів «Інтер» і «Донбас». З оприлюднених листів випливає, що журналісти цих каналів затверджували свої матеріали в представників ДНР.
Зокрема, є згадки про те, що якась Маша, імовірно, Марія Столярова, громадянка Росії та колишня креативний продюсер програми «Подробиці тижня», котру в лютому ц. р. депортували з України, звітувала про зміст інформаційного наповнення продукції продакшн-студії НІС, що займається виготовленням новинного блоку програм для ефіру телеканалу «Інтер», перед «органами безпеки» проросійських терористів. У листуванні співробітниця каналу «Інтер» вибачається за те, що в ефірі каналу бойовиків ДНР називають терористами, і зазначає, що журналіст Бочкала покараний за вживання цього виразу.
«Не знаю, чи правдиве листування, однак, судячи з прізвищ та адрес, допускаю, що таке листування було. Але якщо мова йде про те, що мене покарали за слово «терорист», як я зрозумів, в моєму матеріалі, то мене не карали, — розповів сам Роман Бочкала. — Однак припускаю, що моєму керівництву «влетіло» за мій матеріал, який я якісно зробив, і їм це не сподобалося, мабуть, вони прикрилися перед своїми кураторами, заявивши, що мене покарали. Але самого факту не було. Як я розумію, п. Муравйов, про якого йде мова, — це той чоловік, котрого більше не пустили в Україну. Він, якщо і з’являвся на каналі, то епізодично. Я з ним не знайомий. Які функції виконував, не знаю, але нам його представляли як якогось консультанта. Можливо, він мав був бути певною ланкою між тими і цими».
У листуванні також згадується Сергій Карпій, ведучий телеканалу «Донбас», котрий займався узгодженням своїх репортажів із представницею ДНР.
Як писав «Міст», у лютому ц. р. телеканал «Інтер» потрапив під позапланову перевірку Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України через трансляцію російських фільмів, а також через інцидент із лайкою в прямому ефірі працівниці Марії Столярової. Українська громадськість неодноразово виступала проти проросійської позиції «Інтера» і навіть вимагала його закрити.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply