Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Журналістка благає про порятунок

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Журналістка благає про порятунок

Нещодавно в Інтернеті з’явився відеозапис, який підтверджує, що українська журналістка Анхар Кочнєва була викрадена в Сирії. «Мене звуть Анхар. Я перебуваю в місті Хоміс. Прошу українське та російське посольства, а також сирійський уряд виконати вимоги викрадачів», — промовляє п. Кочнєва. Відеоролик зроблено арабською мовою. Про те, що конкретно вимагають викрадачі, заручниця не повідомила, але з огляду на зміст звернення, ці вимоги мають бути відомі тим, кому їх адресовано.

Анхар Кочнєва приїхала до Сирії після того, як тут розгорівся громадянський конфлікт. Жінка працювала позаштатним кореспондентом і займалася супроводом представників російських мас-медіа в цій країні. Журналістка співпрацювала з багатьма російськими засобами масової інформації, серед яких – НТВ, РЕН-ТВ і Russia Today, однак на час викрадення вона не входила до знімальної групи жодного із цих каналів. У середині жовтня МЗС України повідомило, що не володіє інформацією про долю та місцеперебування української громадянки Кочнєвої.
Тепер уукраїнське зовнішньополітичне відомство заявило, що перемовини щодо звільнення української журналістки Анхар Кочнєвої в Сирії тривають, а їхніх деталей не розголошують із метою безпеки українки. Олег Волошин, директор департаменту інформаційної політики МЗС, розповів, що сирійські повстанці вже озвучили «певні вимоги», які міністерство не може оприлюднити.
«Вони висувають певні умови, і ми нині намагаємося знайти можливість їх задовольнити», — уточнив п. чиновник, додавши, що організацію відеозвернення затриманої журналістки в Києві розцінюють як спробу додаткового тиску на Україну з боку тих, хто утримує Анхар Кочнєву.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply