Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Жорстоко побили дружину і доньку політв’язня

Автор:

|

Січень 16, 2021

|

Рубрика:

Жорстоко побили дружину і доньку політв’язня
Олег Приходько

Окупанти жорстоко побили доньку та дружину ув’язненого в Росії Олега Приходька. Про це повідомив Олег Тягнибок, лідер Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода». «Здійснили напад на доньку та дружину бранця Кремля Олега Приходька. Невідомі жорстоко побили жінок біля їхнього будинку за підтримку Олега», — написав він у Facebook.
За словами політика, Олег Приходько — корінний кримець, котрий окупації півострова очолював Сакську міську організацію ВО «Свобода». Однак, після вторгнення росіян чоловік не зміг виїхати через стан здоров’я рідних.
У жовтні 2019-го російські спецслужби разом із представниками місцевої окупаційної адміністрації ув’язнили побратима п. Приходька. Олег Тягнибок зазначив, що причиною цього стало те, що чоловік був свободівцем, тримав удома свободівський прапор, портрети Бандери та Шухевича». У квітні 2020 року Олега Приходька доправили до Ростовського слідчого ізолятора № 1, де помістили в одиночну камеру «смертників». «Сьогодні у нашого побратима значні проблеми зі здоров’ям. Майже зник слух, послабився зір, загострилися хронічні недуги. Тим часом путінські прокурори вимагають ув’язнити його на 11 років в колонії суворого режиму за «тероризм», — зазначив політик.
Як повідомляв «Міст», окупанти посилили репресії та мілітаризацію Криму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply