Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Засуджені та підозрювані у катуванні Луценка та Вербицького

Автор:

|

Квітень 22, 2021

|

Рубрика:

Засуджені та підозрювані у катуванні Луценка та Вербицького
Могила Юрія Вербицького

Бориспільський міськрайонний суд Київської області засудив до дев’яти років позбавлення волі Олександра Волкова, котрого звинуватили у викраденні в січні 2014 року активістів Євромайдану Ігоря Луценка, а також викраденні й убивстві Юрія Вербицького. Про це повідомив сам Ігор Луценко. За його словами, Волкова визнали винним у катуванні, викраденні та протидії мирним зібранням. «Прокуратура висувала також звинувачення в убивстві та створенні організованого злочинного угруповання, але це суд цього не підтримав», — зазначив колишній народний депутат.
Крім цього, суд взяв під варту ще одного підозрюваного у справі про викрадення і катування Ігоря Луценка й Юрія Вербицького. Цій особі повідомили про підозру у катуванні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, викраденні та незаконному позбавленні волі двох осіб, що спричинило тяжкі наслідки — смерть людини, а також незаконному перешкоджанні проведенню зборів і мітинґів.
За даними слідства, цей громадянин, діючи у складі групи, до якої також входили члени злочинної організації, 21 січня 2014 року викрав із Олександрівської клінічної лікарні у Києві учасників акцій протесту Луценка та Вербицького, а в подальшому, після вивезення їх до лісу, взяв участь у їхньому незаконному позбавленні волі та катуванні.
Слідчий суддя Печерського районного суду Києва до підозрюваного застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Його взяли під варту у залі суду. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань, за оперативного супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України. Як нагадали в Офісі генерального прокурора України, за вчинення цих злочинів до кримінальної відповідальності вже притягнули 15 осіб. Стосовно шести з них справи розглядають суди, у т. ч. щодо двох заочно, дев’ятьох осіб оголосили в розшук.
Як повідомляв «Міст», ДБР завершило розслідування викрадення Вербицького та Луценка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply