Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Засудили ще одного екс-міністра

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Засудили ще одного  екс-міністра

Ґеорґія Філіпчука, екс-керівника Міністерства природи, який працював в уряді Юлії Тимошенко, засуджено до трьох років позбавлення волі за перевищення влади. Відповідне рішення ухвалив Володимир Мельник, суддя Солом’янського районного суду Києва.

«Суд визнав винним п. Філіпчука за частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу, присудивши йому три роки позбавлення волі й змінивши запобіжний захід із підписки про невиїзд на утримання під вартою. Його було взято під варту в залі суду й відправлено в ізолятор», — повідомив Микола Шупеня, адвокат колишнього урядовця.

Він пояснив, що п. Фі­ліпчука засуджено за перевищення влади та посадових повноважень під час укладення угоди з юридичною фірмою про надання Мін­природи консультацій у розгляді суперечки в міжнародних юридичних інститутах із приводу розірвання угоди, укладеної між урядом і компанією Vanco International ltd. про розробку шельфу Чорного моря. Правник зазначив, що подаватиме апеляцію, оскільки вважає це рішення суду за абсурдне.

Пан Шупеня додав, що Ґеорґій Філіпчук виконував доручення Кабінету Міністрів, зокрема його голови Юлії Тимошенко. «Там були окремі доручення й від прем’єр-міністра, і розпорядження Кабміну, причому неодноразові. Усі ці матеріали ми брали зі собою, вони досліджувалися судом, але, на жаль, їх не враховано», — підсумував правник.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply