Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Загибель слідчого у справі Ґонґадзе

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Загибель слідчого у справі Ґонґадзе

Роман Шубін, заступник прокурора Вінницької області, 23 вересня, близько 22.15, загинув у автомобільній аварії на автотрасі Житомир — Вінниця — МогилівПодільський, у районі села Корделівки на Вінничині. Пан Шубін, уже під’їжджаючи до Вінниці, на великій швидкості врізався на своїй «Гонді» в навантажений КамАЗ, який ішов попереду.

Як старший слідчий з особливо важливих справ, а потім і начальник відділу, Роман Шубін вів резонансні карні справи про вбивство журналіста Ґеорґія Ґонґадзе (за гарячими слідами допитував генерала Олексія Пукача, коли того ще вперше затримали 2003 року, а потім за рішенням суду — відпустили) і про отруєння діоксином кандидата в президенти Віктора Ющенка.

Кілька років тому, уже будучи начальником Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури, Роман Шубін нібито попросив перевести його на посаду з меншим обсягом роботи (подейкували, що за «підказкою» керівництва). Останні роки він був заступником прокурора Вінницької області, хоча сім’я залишилася жити в Києві. За попередньою версією, у п. Шубіна стався інфаркт.

«Не можу повірити, що його вже немає. Великий трудяга і неймовірно скромна людина. Це — втрата, якої не заповниш», — розповів Володимир Жербицький, який добре знав загиблого. «А я сумніваюся у випадковості аварії — вороги в нього були», — вважає колишній слідчий, який просив не називати його прізвища.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply