Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Загарбники тиснуть на батьків школярів

Автор:

|

Серпень 30, 2022

|

Рубрика:

Загарбники тиснуть на батьків школярів
Іван Федоров

У Мелітополі Запорізької області росіяни будь-якими способами примушують батьків, аби діти йшли до школи 1 вересня. Крім того, тиснуть і на вчителів. Про це повідомив Іван Федоров, міський голова Мелітополя.
«По-перше, вони заявили, що не будуть випускати дітей від 1 вересня за межі тимчасово окупованих територій. По-друге, кажуть, що ті батьки, які приведуть своїх дітей до школи, отримають 10 тис. RUB як матеріальну допомогу. Тобто дітей в школу вже купують. По-третє, вони зараз ходять по квартирах вчителів і класних керівників і змушують їх також приводити своїх дітей», — розповів він.
Водночас загарбники відмовляються давати перепустки вчителям на виїзд із міста. Про це заявив Петро Андрющенко, радник мера Маріуполя. «Знову посилення режиму. Тепер воно стосується педагогів. У зв’язку з тим, що гучно анонсовані запуски більшості шкіл, ліцеїв і двох закладів вищої освіти провалилися через відсутність педагогів, учителям знову заборонили виїжджати з Маріуполя. Перепустки на них не видають», — поділився він.
За словами чиновника, факти «переконання» вчителів виходити на роботу за допомогою побоїв стають масовими. «Окремі патрулі відвідують педагогів удома та на прикладах пояснюють необхідність співпраці. Все це відбувається за сприяння та супроводу колаборантів», — додав він.
Як повідомляв «Міст», у Мелітополі колаборанти погрожують учителям.

Ігор Бережанський, ТСН

About Author

Meest-Online