Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Заарештували два готелі росіян

Автор:

|

Вересень 13, 2022

|

Рубрика:

Заарештували два готелі росіян
Готель «Дністер»

Суд наклав арешт на два готелі у Львові та Києві, якими володіють громадяни РФ. Загальна площа обох готелів становить майже 30 тисяч кв. м. Їхню вартість готелів оцінюють в 1 млрд грн. «Ця нерухомість належить підприємству, бенефіціарними власниками яких є громадяни РФ. Також суд наклав арешт на корпоративні права підприємства, якому належить мережа вказаних готелів, на понад 100 млн грн», — розповіли у прокуратурі.
Насамперед ідеться про львівський готель «Дністер», розташований нагорі парку Франка на вул. Яна Матейка й є третім за величиною у місті. Ще 2020 року його дозволили продати кіпрській компанії Pumori Enterprises Investments Ltd, за якою стоїть російський політик Олександр Бабаков. Він, до речі, перебуває під санкціями в Україні, Європейському Союзі та США.
Рішення про арешт цієї нерухомості суд ухвалив у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 190 та за ч. 3 ст. 358 (шахрайство та службове підроблення) Кримінального кодексу України. За версією слідства, службові особи підприємства, що займається управлінням згаданих готелів, підробило та використало фальшиві документи, на підставі яких отримали контрольний пакет акцій готельної мережі. Зараз вирішується питання про передачу заарештованих готелів та корпоративних прав в управління Аґенції з розшуку та менеджменту активів України.
Чотиризірковий готель «Дністер» звели на початку 1980-х рр. У ньому облаштували 165 номерів, таким чином готель входить до трійки найбільших у Львові разом із готелями «Львів» (240 номерів) і «Супутник» (202 номери).
Як повідомляв «Міст», у Львові відкрили «готель» для комах.

Наталя Дуляба, «Львівський портал»

About Author

Meest-Online