Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

За участь в «українському батальйоні» ув’язнили на шість років

Автор:

|

Квітень 20, 2021

|

Рубрика:

За участь в «українському батальйоні» ув’язнили на шість років
Меджит Аблямітов

Окупаційний «суд» засудив до шести років ув’язнення в колонії суворого режиму Меджита Аблямітова, котрого звинувачували в участі в «українському нацбатальйоні». Проти підсудного свідчили кілька людей, котрі так само перебували в складі цього батальйону. Однак від своїх свідчень відмовився раніше засуджений за аналогічним звинуваченням Айдин Мамутов. Він розповів, що працівники федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ приносили йому на підпис вже готові протоколи допиту, однак не давали їх читати, чи сфальсифікували матеріали справи.
У серпні минулого року ФСБ РФ стверджувала, що затримала жителя Кіровського району Криму, котрого підозрюють в участі в «українському націоналістичному батальйоні». За їхнім твердженням, чоловік 2016-го виїхав на материкову частину України та вступив у батальйон ім. Номана Челебіджихана, створений Ленуром Іслямовим.
У серпні 2019 року «Кіровський районний суд Криму» оголосив вирок Диляверу Гафарову, котрого також звинуватили в участі в «незаконному збройному формуванні України». Його засудили до десяти років колонії суворого режиму й одного року обмеження волі.
Як повідомляв «Міст», хворого на цукровий діабет журналіста окупанти катували голодом.

Андрій Стець, Zaxid.Net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply