Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Винуватців вибуху в Харкові затримали

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

Винуватців вибуху в Харкові затримали
Теракт у Харкові

Теракт у Харкові

Працівники Служби безпеки України (СБУ) і Міністерства внутрішніх справ (МВС) затримали злочинців, причетних до теракту в Харкові 22 лютого, через який загинуло четверо громадян. Про це розповів Олександр Турчинов, секретар Ради національної безпеки й оборони (РНБО).

За словами посадовця, 27 лютого, унаслідок спецоперації, проведеної в Харкові, було затримано ще п’ятьох учасників терористичного угруповання. «У них вилучили зброю та боєприпаси, у т. ч. пластид, детонатори до вибухівки й гранати», — сказав п. Турчинов, додавши, що серед затриманих є «як організатор злочину, так і безпосередні виконавці теракту».
«Крім того, ще двох злочинців, пов’язаних із цим угрупованням, затримано співробітниками МВС у Маріуполі, де теж готувався теракт. Було вилучено 10 кг тротилу», — уточнив чиновник. У РНБО нагадали, що «за інформацією СБУ, деякі з терористів проходили підготовку на території РФ і координували свої дії безпосередньо з російсько-терористичним формуванням «Донецька народна республіка».
Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ, заявив, що буде розроблено проект постанови про заборону обміну терористів, «котрі вчинили вбивчі терористичні акти». Також п. Геращенко обстоює посилення покарання для осіб, підозрюваних у тероризмі. «Вважаю, що судді в справах про терористичні вбивства повинні ухвалювати максимально можливі жорсткі вироки — довічне позбавлення волі для тих, хто не буде застрелений при затриманні. Інакше ми не зупинимо потоку терористичних вбивств ніколи», — написав він у Facebook.
Як повідомляв «Міст», 22 лютого ц. р. у Харкові стався вибух під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності. Було порушено карну справу за статтею «теракт». Розслідування доручили СБУ за підслідністю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply