Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Власника «112 Україна» і NewsOne допитали

Автор:

|

Жовтень 09, 2019

|

Рубрика:

Власника «112 Україна» і NewsOne допитали
Тарас Козак

Тарас Козак, власник телеканалів 112 Україна, NewsOne і Zik, яких підозрюють у роботи на кремлівську пропаганду, заявив 3 жовтня, що йому повідомили про підозру у фінансуванні тероризму. Він зазначив, що в Службі безпеки України йому також задавали запитання, пов’язані з підготовкою телемосту Київ-Москва, який так і не відбувся. Народний депутат заявив, що вважає всі звинувачення на свою адресу надуманими і що буде відстоювати свою позицію в судах. Він запевнив, що підстав для звинувачень немає, а цей допит — елемент тиску на телеканали і, зокрема, на нього як на власника. Зауважимо, що Тарас Козак є давнім бізнес-партнером Віктора Медведчука, голови політради партії «Опозиційна платформа — За життя», а також кума президента Росії Путіна.
Водночас Окружний адміністративний суд відмовив групі компаній «112 Україна» в задоволенні позову проти Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. П’ять компаній, які здійснюють цифрове мовлення під логотипом «112 Україна», вимагали визнати незаконним рішення регулятора про скасування ліцензій цих компаній.
Своєю чергою, журналісти телеканалу NewsOne зустрілися з євродепутатами у Брюсселі (Бельгія) і розповіли їм про начебто тиск на свободу слова в Україні. «Відбулися три зустрічі з євродепутатами. Спершу — з Оленою Йончевою. Вона євродепутат і представник Болгарії від фракції «Соціалістів і демократів». Сама Олена ексжурналіст, 2014-го працювала на Донбасі», — пояснили журналісти. Сама п. Йончева розповіла, що потрапила в «чорний список Порошенка». Їй був заборонений в’їзд в Україну, поки на українську владу не вплинули з боку Європи.
«Потім ми зустрілися з Пітером Полаком, депутатом від Словаччини. Він був шокований нашим розповідями про блокування телеканалів, напади на журналістів та ситуацією з ліцензіями», — додали вони. Депутат висловив бажання приїхати в Україну, щоб побачити наживо телеканали NewsOne і «112 Україна»і поспілкуватися з журналістами та редакторами. «Таке бажання висловив в тому числі представник Німеччини в Європейському парламенті Хелмуд Хокінґ, з яким ми також зустрічалися», — зазначили журналісти Козака.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply