Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Відсторонені львівські митники повернулися на свої посади

Автор:

|

Липень 09, 2021

|

Рубрика:

Відсторонені львівські митники повернулися на свої посади

Усі 46 працівників Галицької митниці, які були відсторонені від роботи на початку квітня ц. р. за рішенням Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) через можливу причетність до корупції та контрабанди, повернулися до виконання своїх обов’язків. Під час перевірок в їхніх діях порушень «не виявили».
На початку квітня у рамках оголошеної РНБО боротьби з корупцією та контрабандою понад 100 працівників митниці в різних областях відсторонили від посад. Найбільша кількість відсторонених митників із усіх митниць в Україні була саме на Галицькій митниці — 46. Це, зокрема, працівники митного поста «Яворів» (30), «Мостиська» (14) і по одному працівнику з «Смільниці» та «Рава-Руської».
Як повідомила, Державна митна служба України, за підсумками перевірок більшість дисциплінарних проваджень щодо відсторонених працівників різних митниць України закрили через відсутність у їхніх діях порушень. Відповідно, працівники митниці повернулися на свої посади. Щодо працівників Галицької митниці закрили всі дисциплінарні справи й усі 46 раніше відсторонених митників повернулися до роботи.
«На цей час дисциплінарні провадження стосовно 127 посадових осіб територіальних органів Держмитслужби, з яких 46 посадових осіб Галицької митниці Держмитслужби, закриті у зв’язку з не встановленням в їхніх діях дисциплінарного проступку та підстав для їхнього притягнення до дисциплінарної відповідальності», — йдеться у повідомленні.
Водночас, у Держмитслужбі зазначили: щодо 22 посадовців територіальних органів Держмитслужби дисциплінарні провадження продовжили. Раніше Державна митна служба України закрила дисциплінарні провадження щодо двох заступників начальника Галицької митниці Володимира Цабака й Ярослава Скоромного, яких також відстороняли від роботи на початку квітня ц. р., запідозривши у причетності до корупції та контрабанди.
Як повідомляв «Міст», Україна на митниці втрачає мільярди.

Наталія Шутка, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply