Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

В Україні «подолали корупцію»!

Автор:

|

Липень 31, 2019

|

Рубрика:

В Україні «подолали корупцію»!

Міністерство юстиції України перестало публікувати реєстр корупціонерів у форматі відкритих даних і ці дані в Opendatabot тепер не оновлюють. «Починаючи з 14 серпня 2018-го списки корупціонерів публікували на порталі відкритих даних кожні сім-десять днів. Проте останнє оновлення даних відбулося 25 червня ц. р. Згідно з останнім оновленням в Україні було зареєстровано понад 23,9 тис. корупціонерів.
Національна аґенція з протидії корупції (НАЗК) зараз взялася створювати сайт із реєстром корупціонерів, проте цей реєстр уже не є відкритим і ці дані неможливо обробити автоматично. У НАЗК повідомили, що процес перебуває на стадії оголошення тендеру для пошуку технічних підрядників, і реєстр опублікують тоді, коли цей процес завершиться. Точна дата публікації залишається невідомою.
Особа, котра скоїла корупційне правопорушення щонайменше упродовж трьох років, не має права займати державні посади. Якщо її статус буде неможливо перевірити автоматично, є ризик, що ці люди, майже 24 тис., зможуть повернутися на державні посади. Нагадаємо, що 6 лютого ц. р. НАЗК запустила єдиний державний реєстр осіб, котрі вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Як виявилося — до приходу нової влади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply