Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

В Одесі — знову вибух

Автор:

|

Лютий 26, 2015

|

Рубрика:

В Одесі — знову вибух

Вибух на Великій Арнаутській

У підвальному приміщенні будинку № 85 на Великій Арнаутській 18 лютого ц. р. прогримів вибух. У цій будівлі розмістився сервісний центр «Ніка-Сервіс плюс», директором якого є Євген Резвушкін, лідер одеського Автомайдану, а також офіс Автомайдану.

Очевидці розповідають, що теракт був подвійним — вони чітко чули два потужних вибухи. «У світлі останніх подій легко здогадатися, хто за цим стоїть», — заявив п. Резвушкін.
Вибуховою хвилею вибило шибки в будинках № 85 і № 66, розташованих навпроти. Гілки дерев та уламки вивіски викинуло на проїжджу частину. Крім самого офісу сервісного центру пошкоджень зазнали також приміщення, розташовані на першому поверсі будівлі. Жертв і постраждалих, на щастя, немає.
Міліція кваліфікувала цей вибух як терористичний акт. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України. Встановлено, що за вказаною адресою, в підвальному приміщенні триповерхового житлового будинку, розташований сервісний центр із продажу й обслуговування офісної та комп’ютерної техніки, біля дверей якого невідомі особи заклали та привели в дію вибуховий пристрій.
13 лютого в Одесі мав статися терористичний акт із жертвами. Але завдяки діям українських спецслужб його вдалося попередити.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply