Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

В Одесі завершили перший етап КТО

Автор:

|

Березень 26, 2015

|

Рубрика:

В Одесі завершили перший етап КТО
Василь Вовк

Василь Вовк

В Одесі завершився перший етап Контртерористичної операції (КТО). Про це 18 березня повідомив Василь Вовк, начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України (СБУ). «Затримано кілька груп осіб», — додав п. Вовк, зазначивши, що другий етап КТО дасть змогу провести майже повну зачистку Одеси від диверсійних груп і терористів.

«Дуже складно брати на себе відповідальність за такі слова, але я смію її на себе взяти, тому що знаю весь комплекс заходів, що вживаються не тільки СБУ, а й міліцією, прокуратурою та за допомогою наших помічників-патріотів України, у т. ч. волонтерів, котрі сприяють нам навіть у розслідуванні терористичних актів».
Василь Вовк наголосив на тому, що дехто зі затриманих співпрацює зі слідством: «Дві людини дає свідчення щодо тих, хто був спільником, організатором, хто надавав зброю і знаряддя для здійснення терористичних актів».
А вже 22 березня, близько 23:30, в Одесі, на першому поверсі житлового дев’ятиповерхового будинку на вулиці Гераневій, стався новий вибух. Інформацію про інцидент підтвердили і в обласному управлінні МВС. Унаслідок вибуху, зі слів очевидців, без шибок у вікнах залишилося кілька поверхів будинку. При цьому запаху газу, згідно з повідомленнями, не було, а вибуховий пристрій був закладений усередині будівлі.
На щастя, люди від вибуху не постраждали. На місце події прибули правоохоронці та працівники екстрених служб. Міліція кваліфікувала цю подію як терористичний акт. «За цим фактом розпочато карне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Крмінального кодексу України», — повідомила прес-служба ГУ МВС в Одеській області. У МВС зазначили, що спрацював вибуховий пристрій біля вхідних дверей на першому поверсі, де розташовані нежитлові офісні приміщення. Зокрема, там міститься офіс одеського волонтера Алевтини Короткої.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply