Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

В АРК хочуть переписати підручники історії

Автор:

|

Жовтень 19, 2020

|

Рубрика:

В АРК хочуть переписати підручники історії
Олександр Свистунов

Олександр Свистунов, колишній депутат Верховної Ради Криму та засновник «Російського блоку», вимагає додати в підручники історії півострова інформацію про «українську окупацію» та «російську весну». Із цим він звернувся до Сергія Кравцова, міністра освіти РФ.
Зрадник України просить відкликати зі шкіл і бібліотек другу частину підручника «Історія Криму. 10 клас», оскільки, на його думку, у там «відверто брехливо і тенденційно описана історія пострадянського періоду півострова, починаючи з 1991-го й аж до возз’єднання Криму з Росією 2014 року».
Крім цього, за словами Свистунова, автори підручника «не визнають факту української окупації Криму і Севастополя» і в ньому «відсутній опис національно-визвольної боротьби жителів півострова». Політик вважає, що новий підручник мають написати «незалежні російські історики», а не «багровська професура, яка багато років плазувала перед українським режимом».
У Міністерстві освіти РФ відповіли, що підручник розробляли кваліфіковані фахівці, котрі «спиралися винятково на діючі норми історичної освіти без будь-яких політичних пристрастей». Один з авторів посібника також заявив, що Свистунов і його прихильники не є професійними істориками і сприймають інформацію, викладену в цій книзі, суб’єктивно, через призму власного політичного досвіду.
Як повідомляв «Міст», у Рівному продають шкільні зошити зі зображенням собору РПЦ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply