Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Ув’язнені у ДНР і ЛНР обслуговують терористів

Автор:

|

Березень 09, 2016

|

Рубрика:

Ув’язнені у ДНР і ЛНР обслуговують терористів

main

Заарештовані в Донецькій Народній Республіці обслуговують терористів, розповідає начальник донецької обласної міліції В’ячеслав Аброськін.

«Заарештовані в Донецькій народній республіці займаються виключно обслуговуванням терористів, задоволенням їхніх потреб. Від ремонту автомашин до шиття білизни. Такий собі «All inclusive» у ДНР. При цьому умови перебування заарештованих жахливі – опалення немає, годують не постійно», – розповідає керівник ГУ Міністерства внутрішніх справ у Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

З його слів, терористи, які загубили не одне життя, після тюрми у ДНР у письмовому вигляді зверталися до командира злочинної організації «Донецька народна республіка» Олександра Захарченка з проханням направити їх відбувати тюремне покарання до України.

Варто відмітити, що донецьким чиновникам заборонили виїжджати за лінію розмежування. Відповідний указ глава військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський підпише сьогодні, 9 березня.

В ефірі телевізійного «5 каналу» Жебрівський повідомив, що в руки бойовиків потрапили списки всіх чиновників Донецької ВГА, і тепер вони полюють на них, намагаючись завербувати. Як повідомив голова області, щотижня лінію розмежування перетинають до 140 тисяч осіб. «Це неприйнятно», – підкреслив Жебрівський, повідомивши, що крім озвученої заборони відправить списки чиновників на українські блокпости, щоб держслужбовців перехоплювали і не дозволяли виїхати на окуповану територію. Зазначимо, що ще раніше ватажок ДНР Захарченко заборонив чиновникам самопроголошеної республіки виїжджати за лінію розмежування.

Раніше Німеччина закликала Україну провести вибори на підконтрольній владі території Донбасу, проте Київ відмовився від цього кроку, поки не отримає під повний контроль всю ділянку державного кордону.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply