Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Уперте прагнення реваншу

Автор:

|

Липень 03, 2019

|

Рубрика:

Уперте прагнення реваншу
Андрій Портнов — соратник Януковича і приятель теперішнього голови ДБР

Нова українська влада розпочала переслідування Петра Порошенка та його соратників. Спершу Державне бюро рослідувань (ДБР) провела обшуки в Юрія Бірюкова, волонтера та громадського діяча, котрий був радником п’ятого президента України а також кандидата в народні депутати від партії «Європейська солідарність». У партії рішення суду про обшуки назвали «невмотивованим», а сам факт — цинічним політичним тиском і неприхованим переслідуванням з політичних мотивів. «Він ніколи не був матеріально відповідальною посадовою особою, але його дії зупинили корупційні схеми та суттєво поліпшили забезпечення армії, що стала на захист країни. І зараз Юрія Бірюкова намагаються безпідставно звинуватити у зворотному», — йдеться в повідомленні.
Після цього вилучили документи на телеканалі «Прямий», власником якого називають Петра Порошенка. Про це 1 липня повідомив Андрій Портнов, колишній заступник голова Адміністрації президента Януковича, котрого дехто називає близьким приятелем Романа Труби, керівника ДБР. За словами представника цього слідчого органу, ці дії були санкціоновані судом, хоча й не уточнив, в рамках якої кримінального провадження проводили обшуки.
А 2 липня Печерський районний суд Києва прийняв рішення, що слідчі ДБР можуть вилучати документи в Міжнародному інвестиційному банку. Петрові Порошенку належать 60 % акцій цього банку. Ще 14,9% належать Ігорю Кононенкові, першому заступнику голови парламентської фракції «Блок Петра Порошенка».
Суд також дозволив вилучити документи з відкриття та закриття рахунків заводу «Кузня на Рибальському», який раніше належать п’ятому президентові України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply