Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Українська катівня. 1 грудня починається розгляд апеляції Юлії Тимошенко

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Українська катівня. 1 грудня починається розгляд апеляції Юлії Тимошенко

Під час медичного обстеження 23 листопада в Юлії Тимошенко виявили міжхребцеву грижу. Про це розповіла працівниця хірургічного відділення Київської обласної клінічної лікарні, яка попросила не називати її імені й посади. Отож, за її словами, головний лікар Микола Анкін увечері 22 листопада доручив молодшому медперсоналу провести генеральне прибирання нового корпусу хірургічного відділення на вулиці Пугачова, а вночі додатково викликав на роботу технічних працівників. Лікарям він повідомив, що вранці привезуть на обстеження пані Тимо­шенко.

«Близько шостої прибула машина, яка перевозить засуджених. Під’їхала до чорного входу. І звідти, щойно відчинили двері, вивели Юлію Тимошенко. Вона була така вимучена, що ми ледь впізнали її — аж страшно дивитися, — говорить свідок цієї події. — Ми досі плачемо, як згадуємо. Вона не могла йти, у нас є візочки, але їй ніхто не подав. Два конвоїри схопили її й потягли. І ще прикривали її щитами, щоби ми не бачили, хто це. Привозили до нас і безхатченків, і наркоманів — і тим каталки давали, а цю людину просто волокли».

Жінка згадує, що керівники лікарні виганяли працівників із коридорів, аби ті менше бачили. І під загрозою звільнення заборонили розповідати про це будь-кому. «Усіх попередили, щоби ніхто жодної інформації не поширював. Бо інакше, як вони обіцяють, буде погано і їм, і їхнім родинам», — додала вона.

Після обстеження голови Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Батьківщина» Державна пенітенціарна служба заявила, що під час огляду в пані Тимошенко не було виявлено патологічних змін, які становлять загрозу її життю. На що захист Юлії Тимошенко відповів, що не довіряє державному медичному обстеженню. Сергій Власенко, керівник групи захисту екс-прем’єра України Юлії Тимошенко, обіцяє спитати в неї дозволу на розголошення діагнозу. Коли Юлію Володимирівну возили на обстеження до лікарні, її вели попід руки, а голову накривали якимось рядном. Про це, своєю чергою, сказав Остап Семерак, народний депутат України.

А один з авторитетних українських лікарів, який побажав залишитися невідомим, стверджує, що в Юлії Тимошенко може бути порушений процес згортання крові. «Схоже, у неї — порушення згортання крові. А захворювання тут можуть бути найрізноманітнішими — і геморагічний васкуліт (запалення стінок судин), і лейкоз (рак крові). Але треба взяти аналіз крові», — зазначив лікар.

Апеляційний суд Києва1 грудня проведе попередній розгляд апеляції на вирок за «газовою» справою стосовно екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це повідомив пан Власенко, зауваживши, що наполягатиме на забезпеченні публічності апеляційного процесу. Юлія Тимошенко, найпевніше, не зможе брати участі в судових засіданнях в Апеляційному суді, вважає Олександр Турчинов, перший заступник голови ВО «Батьківщина»: «На жаль, стан її здоров’я дуже швидко погіршується».

До речі, до дня народження пані Тимошенко 27 листопада Генеральна прокуратура України (ГПУ) оприлюднила дані про нібито причетність колишньої голови уряду до резонансного вбивства 15-річної давності. При цьому обвинувачі не можуть порушити карну справу за оприлюдненими фактами. Спроби інкримінувати екс-прем’єру безпосередню організацію вбивства депутата Ради Євгена Щербаня вже робилися після її арешту: ще в серпні ц. р. Ренат Кузьмін, перший заступник генерального прокурора України, оголосив, що пані Тимошенко може бути причетна до цього злочину разом із колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком. Утім, варто зазначити, що раніше причетність самого пана Лазаренка до смерті пана Щербаня не змогли довести ні українські, ні американські слідчі.

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply