Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Убивця патрульних у Дніпрі отримав довічний термін

Автор:

|

Квітень 10, 2019

|

Рубрика:

Убивця патрульних у Дніпрі отримав довічний термін
Олександр Пугачов

У Кіровському районному суді Дніпра оголосили вирок убивці двох поліціянтів Олександру Пугачову, колишньому бійцю добровольчого батальйону «Торнадо» — ув’язнити довічно, майно конфіскувати. Крім цього, відшкодувати 3 млн грн рідним загиблої Ольги Макаренко та 26 тис. грн — Управлінню патрульної поліції. Так вирішив суд присяжних, на якому наполягав сам підсудний. Протягом усього процесу він відмовлявся від показів та останнього слова. Вирок слухав мовчки.
«Товариші, здійснилося правосуддя. У нас у Дніпрі є нормальні судді. Життя триває. Зараз поїду на вокзал, покладу їй букет квітів. Нехай вона спить спокійно», — прокоментувала рішення Надія Лещик, мати загиблої Ольги Макаренко.
Пугачова затримали в день убивства, за кілька годин після розстрілу екіпажу патрульних на автовокзалі 25 вересня 2016 року. Там правоохоронці наздогнали та зупинили його авто за порушення правил дорожнього руху. Злочинець вчинив стрілянину. Утекти з місця злочину йому завадив водій маршрутки. І в його бік Пугачов також устиг зробити кілька пострілів.
Прокуратура звинуватила стрільця у скоєнні кількох важких злочинів: навмисне вбивство поліціянтів, замах на вбивство водія маршрутки, а також незаконне зберігання та носіння зброї. Натомість Артем Ходюш, адвокат Пугачова вимагав виправдання для підзахисного через помилки у протоколах, а тепер планує оскаржити вирок. «Докази, зібрані досудовим слідством і які підтримувала сторона звинувачення, є неприпустимими. Було допущено низку порушень, на які ми вказували від самого початку судового розгляду, але чомусь суд їх не взяв до уваги. Будемо боротися далі», — запевнив він.
А ось прокурор Олексій Семенюк іншої думки: «Сторона обвинувачення задоволена вироком, оскільки суд підтримав позицію державного обвинувача. Остаточно призначене судом покарання з урахуванням усіх злочинів у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна». Оскаржити вирок захист Пугачова може впродовж 30 діб.

Наталія Світлова, «5 канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply