Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Убили Сашу Білого

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Убили Сашу Білого

Народний депутат України Олесь Доній повідомив про вбивство в ніч на 25 березня в місті Рівному активіста «Правого сектору» на прізвисько «Сашко Білий» (справжнє його ім’я — Олександр Музичко). «Два автомобілі підрізало його машину, Сашка витягнули, пересадили до себе. Потім викинули на землю — руки за спиною в наручниках, два постріли в серце», — повідомив нардеп.

Ярослав Гранітний, активіст «Правого сектору», підтвердив інформацію про одного з лідерів партії. Він розповів, що бачив тіло Олександра Музичка, одяг на ньому був роздертий. «Ті, хто вбивав його, переконалися, що на ньому немає бронежилета, і тоді вистрелили в серце», — сказав чоловік. За його словами, більше нікого не вбили.
Як відомо, Сашко Білий став «зіркою» Інтернету, після того як там з’явилося кілька скандальних роликів із ним. На одному озброєний активіст виступав на президії Рівненської облради, на іншому — ударив рівненського прокурора нібито за погане розслідування справи про вбивство жінки. Після цього активіст «Правого сектору» записав відео звернення з поясненням свого вчинку.
Ім’я Білого почали активно використовувати російські журналісти, щоби проілюструвати «жахалки» про радикалів, які розгулюють вулицями України. У Росії Сашка заочно заарештували за «Створення стійкої збройної групи (банди) із метою нападу на громадян і керівництва нею».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply