Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

У СІЗО б’ють за українську мову

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

У СІЗО б’ють за українську мову

У донецькому слідчому ізоляторі (СІЗО) громадський активіст Володимир Кружко, один з учасників Податкового майдану оголосив голодування. Однією з причин цього стало побиття його за використання української мови в розмові з правоохоронцем. 1 вересня щодо Володимира Кружка продовжили застосовувати тортури. Про це повідомив Комітет визволення політв’язнів.

Кілька місяців тому Володимира Кружка звинуватили в перешкоджанні виконанню рішення суду щодо демонтажу його торгового павільйону. Попри те, що чинний Кримінально-процесуальний кодекс України вимагає застосовувати до такої категорії справ заставу, Володимира було заарештовано й він досі перебуває під вартою.

Як повідомив Олександр Данилюк, лідер громадської організації «Спільна справа», у Донецькому СІЗО працівниками пенітенціарної системи було застосовано тортури до активіста Податкового майдану, який проводить голодування на знак протесту проти свого незаконного ув’язнення. Зазначимо, Володимир Кружко вже написав близько 50 скарг і заяв до різних інстанцій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply