Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

У «реабілітаційному центрі» незаконно утримували десятки людей

Автор:

|

Жовтень 31, 2020

|

Рубрика:

У «реабілітаційному центрі» незаконно утримували десятки людей
«Реабілітаційний центр»

Українські правоохоронці виявили та зупинили роботу «реабілітаційного центру», розташованому у приватному будинку в одному зі сіл Жовківського району Львівської області. Там незаконно утримували десятки людей із наркологічною та алкогольною залежністю.
Слідчі встановили, що до закладу під приводом реабілітації поміщали наркоманів та пияків, котрих примусово утримували та «лікували» за гроші, отримані від родичів. Вартість одного місяця перебування такого «пацієнта» у закладі становила 10 тис. грн на місяць.
Керівниками «реабілітаційного центру» виявилися 40-річний мешканець міста Львова, котрий безпосередньо здійснював керівництво персоналом, та 43-річна жінка, котра проживала у закладі та спілкувалася з родичами залежних та отримувала від них гроші. Також правоохоронці встановили, що керівники закладу не мали жодних дозвільних документів займатися такою діяльністю й узагалі не мають стосунку до медичної сфери.
Під час обшуків вилучили документацію на осіб, котрі проходили «реабілітацію», гроші, комп’ютерну техніку, а також інші речові докази протиправної діяльності. «У закладі перебували 17 осіб віком від 19 до 40 років, мешканці Львівської області, а також жителі Києва, Тернополя та Харкова, котрих утримували проти власної волі, проводячи примусове «лікування». Самостійно залишити центр вони не могли, оскільки перебували під постійним наглядом персоналу. Телефонні розмови також контролювали», — повідомив Василь Віконський, начальник поліції Львівщини. Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом торгівлі людьми, триває досудове розслідування.
Як повідомляв «Міст», Надії Савченко забракло психологічної реабілітації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply