Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

У Львові виявили склад із вкраденими запчастинами

Автор:

|

Січень 01, 2023

|

Рубрика:

У Львові виявили склад із вкраденими запчастинами
На складі виявили цінні деталі

У Львові виявили склад із викраденими запчастинами до військової авіатехніки. За попередніми оцінками, вартість вилученого становить більше 250 млн грн. Про це повідомили у Офісі генерального прокурора України.
За даними слідства, з території оборонного підприємства вкрали комплектуючі до військової авіатехніки. Під час обшуків у торгівельному павільйоні на одному з ринків Львова правоохоронці виявили та вилучили більш ніж 18 тис. запчастин до військової авіатехніки, зокрема, літаків МіГ.
Також правоохоронці в іншій області виявили більше 40 тис. аналогічних запчастин, технічну документацію, телефони й інші речові докази у цій справі. Мова йде про датчики й інші запасні частини, призначені для військової авіатехніки.
Триває слідство, вирішують питання щодо призначення низки експертиз та встановлення осіб, причетних до вчинення злочину. Враховуючи, що за оцінками спеціалістів вилучені запчастини відносяться до категорії дефіцитних комплектуючих, будуть вирішувати питання щодо їхньої якнайшвидшої передачі на потреби Збройних сил України.
Як повідомляв «Міст», на Харківщині виявили склад російських підручників.

Оксана Руда, ТСН

About Author

Meest-Online