Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

У Харкові стріляли в патріота

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

У Харкові стріляли в патріота

На Андрія Білецького, голову організації «Патріот України», було вчинено замах. Йому влучили кулями в щелепу й великий палець правої руки. Про це повідомив Микола Кравченко, організаційно-кадровий референт «Патріота України». Напад на пана Білецького стався 19 листопада біля під’їзду його будинку. «На нього там чекали. Це могло бути замовлення спецслужб, які розпочали війну проти нас. Інших припущень немає», — зазначили в організації. Унаслідок нападу Андрія Білецького було доставлено в реанімацію. Лікарі зробили йому дві операції й витягнули кулі.

«Зараз Андрій Білецький перебуває в 4-ій лікарні невідкладної хірургії міста Харкова. Проведено дві операції з вилучення куль. Першу з них видалено зі щелепи — вона влучила в кістку. Друга куля зламала великий палець на правій руці. Зараз стан Андрія — стабільний», — уточнив пан Кравченко. За його словами, зброю нападників ще точно не ідентифіковано, але стріляли в нього свинцевими кулями.

Як наслідок, «Патріот України» звернувся в правоохоронні органи, і там начебто мають порушити карну справу. В організації вважають, що замах на її керівника є «ще однією ланкою в ланцюзі репресій, які проводять спецслужби та влада проти «Патріота України». «Ми оголошували про те, що у вересні ц. р. почнемо реєстрацію політичної партії на базі організації. Відтоді почалися репресії проти нас — справа «васильківських терористів», справа з людиною, яка прийшла в наш харківський офіс і стріляла в наших хлопців, постійні необґрунтовані обшуки та залякування членів і прихильників організації й інші провокації», — заявив Микола Кравченко.

Він також стверджує, що справа з реєстрацією партії ніяк не просунулася, оскільки відповідальний за цей процес Ігор Мосійчук нині перебуває в Лук’янівському слідчому ізоляторі Києва як підозрюваний у справі «васильківських терористів».

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply