Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

У двір чиновника ОПУ кинули коктейль Молотова

Автор:

|

Жовтень 28, 2021

|

Рубрика:

У двір чиновника ОПУ кинули коктейль Молотова
Ігор Жовква

У двір будинку Ігоря Жовкни, заступника голови Офісу президента України (ОПУ), вранці 22 жовтня кинули «коктейль Молотова». Внаслідок події ніхто не постраждав. Нападника затримали. Ним виявився 25-річний чоловік без постійного місця роботи та проживання, родом із с. Косарі Кам’янського району Черкаської області. За його словами, повідомлення про замовлення підпалу будинку невідомої йому особи він знайшов на одному зі сайтів оголошень про роботу.
Затриманий розповів, що адресу потерпілого і вказівки від замовника отримував через Telegram. За скоєння злочину йому обіцяли 4 тис. USD після того, як інформація про напад на будинок чиновника з’явиться у засобах масової інформації. Мотиви замовника затриманому не відомі.
За цим фактом відкрили провадження за статтею про умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу. 25-річного підозрюваного та його 20-річного поплічника взяли під варту терміном на два місяці. Водночас суд призначив для них альтернативу у вигляді застави в 680 тис. грн для кожного. Підозрювані раніше в поле зору правоохоронців не потрапляли. Досудове розслідування триває. Встановлюють обставини кримінального злочину й інших осіб, причетних до нього.
Як повідомляв «Міст», двох полковників СБУ підозрюють у замаху на генерала.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online