Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

У Дніпропетровську — знову вибух

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

У Дніпропетровську — знову вибух

У Дніпропетровську дев’ятеро людей отримали опіки різних ступенів унаслідок раптового займання пороху, який перевозив у торбі один із пасажирів трамвая. Про це повідомили в УЗГ МВС України, зазначивши, що інцидент трапився 11 червня, близько 13.30, причому трамвай був «повністю забитий пасажирами».

Власник небезпечного вантажу придбав вибухонебезпечну суміш у капсулі до зарядів у мисливській крамниці «Беркут». Причини загоряння пороху зараз встановлюються, але фахівці не виключають, що це могло статися внаслідок або падіння сумки, або високої температури, або ж поєднання двох цих чинників.

Водночас, за інформацією джерела в правоохоронних органах, при повороті трамвая торба з порохом упала на підлогу, після чого й відбувся вибух. За даними інформатора, пасажири відбулися легкими опіками й шпиталізовані в опікове відділення міської лікарні №2 Дніпропетровська. Також після вибуху стало зле вагітній жінці, яка перебувала в іншій частині вагона. Міліція не вважає цей випадок терористичним актом.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply