Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

У Бучі вбили кількасот мирних жителів

Автор:

|

Квітень 20, 2022

|

Рубрика:

У Бучі вбили кількасот мирних жителів
Тіла замордованих жінок

Анатолій Федорук, міський голова Бучі, повідомив, що за час окупації міста рашисти вбили кілька сотень мирних жителів. У братській могилі поховали 280 людей. За його словами, на вулицях лежали тіла вбитих людей, декому — по 14 років. «Всіх цих людей розстрілювали, вбивали в потилицю», — зазначив мер.
На багатьох тілах були білі пов’язки, що показувало, що вони беззбройні. На оприлюдненому у Twitter відео видно, як українські військові їдуть однією з вулиць Бучі, на дорозі й узбіччях лежать тіла мирних мешканців, убитих нелюдами під час відходу з міста.
Газета The New York Times опублікувала супутникові світлини тіл, які знайшли у Бучі після того, як з неї пішли окупанти. За даними видання, з посиланням на фото та відео, які йому надала Maxar Technologies, деякі загиблі лежали на дорогах щонайменше з 19 березня — тоді місто контролювали варвари.
На одному відео, яке за фільмував депутат місцевої ради, видно безліч тіл, розкиданих по вулиці Яблунській у Бучі. Супутникові фото доводять, що принаймні 11 із них лежали на вулиці з 11 березня, коли почалася окупація міста. Ця інформація спростовує кремлівську версію про те, ніби трупи з’явилися на вулицях вже після відходу їхньої армії. На дорозі за 20 км від Києва виявили тіла кількох роздягнених жінок, загорнутих у ковдру, яких намагалися спалити загарбники. Про це повідомило Міністерство оборони України.
З першої братської могили у Бучі дістали 57 тіл, більшість — з вогнепальними пораненнями. В другій вивили 56 людей. На приватних територіях є ще чотири місця масового поховання. «Громадяни мого міста зазнали знущань і тортур із боку російських аґресорів. Ми маємо 403 тіла, по-звірячому закатовані», — поділився п. Федорук.
А тим часом аварійні бригади частково відновили електропостачання звільнених Ірпеня та Бучі. Загалом доби змогли відновити електропостачання для 4,6 тис. родин у 31 населеному пункті Київської області. Крім Ірпеня та Бучі, світло з’явилося в Броварському районі — селах Велика Димерка, Бобрик, Богданівка, Перемога, Мрія. Також відновили електропостачання газорозподільного пункту в селі Плоске. Свою чергою, найгвардійці виявили великий схрон боєприпасів окупаційних військ в селі Королівка. Знайшли близько 100 ящиків зі снарядами 125-го калібру.
Як повідомляв «Міст», непокараний геноцид провокує нові злочини.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online