Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

У Bellingcat назвали причетних до тортур у катівні «Ізоляція»

Автор:

|

Квітень 10, 2021

|

Рубрика:

У Bellingcat назвали причетних до тортур у катівні «Ізоляція»
В’язниця окупантів «Ізоляція»

Розслідувачі Bellingcat встановили особи трьох росіян, котрі причетні до тортур у в’язниці «Ізоляція», підконтрольній бойовикам терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР). Про це повідомив Станіслав Асєєв, журналіст і колишній бранець російських терористів.
За його словами, до жорстоких тортур, побоїв і принижень людської гідності причетні громадяни Російської Федерації (РФ) Юрій Кривонос, Володимир Бутенко та Руслан Єремічев. «Тепер, маючи дані їхніх російських паспортів, можна офіційно висувати РФ претензії за порушення законів і звичаїв ведення війни, що, сподіваюся, незабаром ініціюють як у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України, так і Міністерство закордонних справ України», — зазначив активіст.
Також він повідомив, що незабаром викладуть інформацію про їхнього шефа на прізвисько «Ленін». «Ви — люди приблизно одної «гідності», але різниця в тому, що він «відтиснув» мільйони та може будь-якої миті розчинитися з ними в Росії, а ви увійшли в найганебнішу сторінку історії як військові злочинці за 40 тис. RUR зарплати та палку ковбаси, яку відбираєте з передач полоненим в «Ізоляції». Я 28 місяців слухав, як ви б’єте жінок у сусідніх камерах, змушуєте співати пісні під тортури та затягуєте людей із електроопіками до камер, де вони й надалі повинні «тримати стіну плачу», — додав п. Асєєв.
«Ізоляція» — сумнозвісна в’язниця бойовиків у Донецьку, що підпорядкована так званому Міністерству державної безпеки ДНР. Була сформована в червні 2014 року на базі захопленого бойовиками митецького фонду «Ізоляція», обладнаного на території старого заводу. Станіслава Асєєва звільнили з полону терористів у рамках обміну у грудні 2019-го.
Як повідомляв «Міст», дослідники Bellingcat звинувачують Росію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply