Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Царьов украв «сепаратистські» гроші?

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

Царьов украв «сепаратистські» гроші?

Олег Царьов

Олегу Царьову заборонили в’їзд на територію Російської Федерації (РФ). Про це повідомив Інститут досліджень розвитку східноєвропейських країн (Росія). Причиною цього виявилися численні «розтрати державних коштів».

«Гроші, які прямували на допомогу мирному населенню та бойовикам, осіли в кишенях Царьова та його сподвижників», — заявив Андрій Істевіч, відомий економіст і директор інституту.
За його словами, п. Царьову за лічені тижні вдалося збагатитися на 40 млн USD. Ці гроші призначалися для населення Донбасу й частково для ополченців, але аж ніяк на особисті потреби «лідера Новоросії».
Першим про ситуацію дізнався Сергій Глазьєв, радник президента РФ. Він і доповів куди слід про розтрату грошових коштів у особливо великому обсязі. «Був би Царьов громадянином РФ, в’язниця стала би для нього найм’якшим варіантом покарання», — резюмує п. Істевіч.
Олега Царьова оголошено в розшук на території України. Тепер він став персоною нон-ґрата й у Росії. Цю інформацію підтвердив п. Глазьєв.
Однак сам сепаратист телефоном переконує, що він перебуває в Росії, і спростовує інформацію про заборону йому в’їзду в сусідню з Україною державу. «Я зараз поки ще в РФ, і жодних проблем у мене немає. Ніякої власністю й майном я не займаюся», — виправдовується п. Царьов.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply