Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Терористку «Терезу» засудили до 11 років в’язниці

Автор:

|

Липень 06, 2017

|

Рубрика:

Терористку «Терезу» засудили до 11 років в’язниці

Київський районний суд Харкова визнав винною в участі у незаконних збройних формуваннях і посяганні на територіальну цілісність України громадянку РФ, котра була комендантом захоплених терористичною організацією «Донецька народна республіка» (ДНР) міст.
У прес-службі Генеральної прокуратури України зазначили, що мешканка Харкова на прізвисько «Тереза» ще на початку 2014 року стала активною учасницею місцевого «Антимайдану» та брала участь у проросійських акціях. У червні того року жінка вступила в лави ДНР і виїхала на Донеччину. Там вона працювала на керівника контррозвідки «міністерства державної безпеки» терористів.
Крім цього, СБУ зібрала докази особистої участі підозрюваної в допитах полонених — як мирних місцевих жителів, так і військових ЗСУ. Також відомо, що «Тереза» займалася пошуком для терористів ДНР інформації про особовий склад, техніку та пересування підрозділів ЗСУ, матеріально-технічним забезпеченням терористів, формуванням розвідувальних груп. Взявши до уваги також положення про незаконне поводження зі зброєю, суд призначив їй покарання у вигляді загалом 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply