Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Теракт у Дніпропетровську розкрили

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Теракт  у Дніпропетровську розкрили

У справі про вибухи в Дніпропетровську затримано чотирьох осіб, заявив Віктор Пшонка (на фото), генеральний прокурор України. «Є докази, що всі чотири людини — безпосередні учасники цього злочину. Слідство також з’ясовує, наскільки політичні симпатії підозрюваних пов’язані зі скоєним ними злочином. Для цього в слідства є підстави», — сказав він.

Пан Пшонка також зазначив, що слідство зібрало всі докази того, що четверо підозрюваних причетні до події в Дніпропетровську. Зараз тривають слідчі дії за участю захисту, і кваліфікація «тероризм» підтверджується. Як приклад конкретних доказів генпрокурор навів вимоги до правоохоронних органів причетних, на думку слідства, до вибухів людей виплатити їм 4,5 млн USD.

Віктор Янукович подякував силовикам за розкриття вибухів у Дніпропетровську. «Я хотів подякувати всім, хто брав участь у розкритті цього злочину», — сказав президент, попросивши надати громадськості максимально можливу інформацію. «Дуже важливо, щоби ми з вами врахували цей прикрий випадок тероризму в нашій країні під час подальшої роботи, для навчання наших спеціальних підрозділів і своєчасного реаґування в таких випадках. Це — дуже важливо», — наголосив глава держави. «Напередодні Євро-2012 просив би вас зосередитися на забезпеченні безпеки учасників, гостей чемпіонату Євро-2012 і в ці дні, безумовно, провести відповідну роботу», — уточнив Віктор Янукович.

2 червня Бабушкінський райсуд Дніпропетровська ухвалив рішення взяти під варту чотирьох підозрюваних у квітневих вибухах. Як повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області, таку постанову суд прийняв за поданням прокуратури реґіону. Слідство в карній справі провадить Головне слідче управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області.

 Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply