Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Суд закрив справу проти Тимошенко

Автор:

|

Березень 06, 2014

|

Рубрика:

Суд закрив справу проти Тимошенко

Група державних обвинувачів під час чергового засідання Київського районного суду міста Харкова в справі корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ) відмовилися від обвинувачення Юлії Тимошенко у фінансових зловживаннях. Про це на початку засідання суду заявила прокурор Людмила Петровська, і її позицію підтримав прокурор Михайло Чепко. 

«Зібрані у справі докази не підтверджують провини Тимошенко», — сказала п. Петровська, зауваживши, що можливості збору нових доказів у справі вичерпано. «Вважаємо за необхідне відмовитися від звинувачень у цій справі», — заявила прокурор і додала, що в такому разі карне провадження в справі ЄЕСУ має бути закрите.
28 лютого головуючий суддя Костянтин Садовський оголосив про відкриття судового засідання. Підсудна екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко не була присутня на судовому засіданні. Її інтереси в суді представляв адвокат Олександр Плахотнюк. Захисників Сергія Власенка, Андрія Кожем’якіна, Євгенії Тимошенко на засіданні також не було. Вони телефонограмою попросили суд продовжувати розгляд справи за їх відсутності. Державне обвинувачення представляла нова група державних обвинувачів у складі двох прокурорів. Суддя зазначив, що за наказом заступника Генерального прокурора України склад групи обвинувачів був змінений: держобвинувачення продовжує представляти прокурор Михайло Чепко, а також є новий прокурор Людмила Петровська. Нагадаємо, що карну справу за перекладення боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України проти екс-прем’єр-міністра Тимошенко СБУ порушила в жовтні 2011 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply