Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Суд дав дозвіл на затримання зрадника Аксьонова

Автор:

|

Грудень 11, 2021

|

Рубрика:

Суд дав дозвіл на затримання зрадника Аксьонова
Сергій Аксьонов

Київський апеляційний суд надав дозвіл на затримання Сергія Аксьонова, голови окупаційної адміністрації Криму. Суддя розглянув апеляційну скаргу, подану прокурором на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 4 жовтня ц. р.
Апеляційну скаргу, подану прокурором, задовольнили, а ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва скасували. Встановили нову ухвалу, якою клопотання прокурора Офісу генерального прокурора про надання дозволу на затримання підозрюваного з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задовольнили.
Колаборанту Аксьонову інкримінують дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, створення, керування злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній, блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства.
Як повідомляв «Міст», Аксьонов запропонував побудувати тунель до Росії.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online