Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Спроби розхитати ситуацію на Закарпатті

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Спроби розхитати ситуацію на Закарпатті
Петро Гецко

Петро Гецко

Російські засоби масової інформації (ЗМІ), у т. ч. державна агенція ТАСС, поширили інформацію про русинський з’їзд на Закарпатті, на якому начебто було ухвалене рішення щодо налагодження діалогу з Києвом та визнання русинської автономії. В Службі безпеки України (СБУ) запевнили, що ніякого з’їзду не було, і попередили про намагання російських спецслужб розхитати ситуацію на Закарпатті.

«Насправді ж це – невдалі спроби російських спецслужб розхитати ситуацію на українському Закарпатті. Вони працюють примітивно та безуспішно», — заявив Маркіян Лубківський, радник голови СБУ.
У повідомленні від ТАСС фігурує закарпатський сепаратист Петро Гецко, який, за словами Євгена Жупана, голови Народної ради русинів Закарпаття, не бував на Закарпатті вже три-п’ять років, але протягом 2014-го бере активну участь у пропагандистських сюжетах російських ЗМІ про бунти в Україні та сепаратизм на Закарпатті. Ба більше, п. Гецка оголошено в офіційний розшук.
Євген Жупан зауважив, що Народна рада русинів Закарпаття збиралася місяць тому й ухвалила заяву, в якій йдеться про підтримку курсу на євроінтеграцію, демократизацію та децентралізацію. «За Гецком, котрий сидить у Москві й з упертою регулярністю тиражує такі фейки, плаче буцегарня… З тими, хто таки спробує словами або діями відірвати хоч клаптик української землі, розмова буде жорстка і коротка. Вагатися уже ніхто не буде. Це – так, про всяк випадок!» — додав п. Лубківський.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply