Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Справу Савченко та Рубана повернули до Києва

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

Справу Савченко та Рубана повернули до Києва

Володимир Рубан і Надія Савченко у суді

Справу народного депутата Надії Савченко та Володимира Рубана, екс-керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус», розглядатиме Солом’янський районний суд Києва. Відповідне рішення ухвалив Верховний суд. Як писав «Міст», провадження мав розглядати Чернігівський районний суд. Туди розгляд перенесли зі Слов’янська, бо більшість свідків у цій справі живуть у цьому місті, або їм зручніше доїжджати до нього.
Нагадаємо, що Володимира Рубана затримали 8 березня 2018 року на контрольному пункті в’їзду-виїзду на Донбасі з арсеналом зброї, які він віз із окупованої території на підконтрольну частину України. Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність.
Савченко та Рубану інкримінують вчинення дій із метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.
Депутатка звинувачення відкидає і стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу й осміяти її. Вона пройшла тестування на поліграфі, колишній героїні загрожує покарання аж до довічного ув’язнення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply