Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Справу Савченко-Рубана передали новому суду

Автор:

|

Лютий 06, 2019

|

Рубрика:

Справу Савченко-Рубана передали новому суду

Надія Савченко

Юрій Луценко, генеральний прокурор України, 1 лютого повідомив про перенесення справи народного депутата Надії Савченко та керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана до Чернігова. «Справа Савченко та Рубана фактично була завершена. Мені здається, що вони обоє намагалися затягнути ознайомлення з матеріалами слідства… Але врешті-решт це закінчилось, і зараз вони повинні постати перед судом», — заявив він.
Чиновник пояснив, що суд прийняв таке рішення, зважаючи на те, що більшість свідків у цій справі або проживають в цьому місті, або ж їм зручніше діставатися до нього. «Перший варіант був Слов’янськ», — нагадав генпрокурор. — Тепер ми готові їхати до Чернігова для підтримання обвинувачення і вважаємо, що є всі докази того, у чому звинувачуємо цих двох громадян».
Своєю чергою, Віра Савченко, сестра Надії, поінформувала, що народну депутатку перевели до Лук’янівського слідчого ізолятора (СІЗО) у Києві. «Отже, швидко, до виборів, хочуть сховати Надію з Києва», — написала вона у Facebook. Як писав «Міст», Надія Савченко перебуває під вартою з 23 березня 2018 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply