Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Соратника Януковича Олександра Єфремова випустили зі СІЗО

Автор:

|

Липень 24, 2019

|

Рубрика:

Соратника Януковича Олександра Єфремова випустили зі СІЗО
Олександр Єфремов

Підозрюваного в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України Олександра Єфремова, колишнього керівника фракції Партії реґіонів у Верховній Раді України (ВРУ) відпустили під домашній арешт. Про це повідомили Ольга Решетилова, координатор Медійної ініціативи за права людини. «Єфремову змінили запобіжний захід. Цілодобовий домашній арешт. Негайно їде додому в Київ», — написала вона в Facebook.
Як писав «Міст», Олександра Єфремова затримали 30 липня 2016 року на летовищі Києва. Генеральна прокуратура України висунула йому підозри за п’ятьма статтями, в т. ч. державній зраді. Відтоді суд продовжував йому арешт багато разів.
Своєю чергою, Реєстр судових справ Швейцарії розсекретив рахунки Єфремова. За інформацією швейцарського відомства з протидії відмиванню коштів, з 2006-го на його рахунки надійшло 33 млн CHF. Усі вони перебувають під контролем сина та дружини колишнього народного депутата України. Родина Єфремових зараз проживає у Відні. Гроші у Швейцарії лежать на підконтрольних сину і невістці Єфремова рахунках низки компаній з Кіпру, Британських Вірґінських островів та Канади. Саме ці кошти фігурують у кримінальній справі, відкритій проти Олександра Єфремова в Україні після втечі Януковича.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply